Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • smyk

      Problemy z logowaniem?   24.04.2017

      Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 
d_dora

ubezpieczenie po zakupie czy muszę wypisać poprzedniego własciciela?

1 post w tym temacie

kupiłam auto i po przerejestrowaniu poszłam ubezpieczyć-auto było ubezpieczone i w firmie która się tym zajmuje przepisali ubezpieczenie poprzedniego własciciela na mnie. Wyliczono mi do zapłaty teraz 20 zł a w kwietniu drugą ratę 199zł. poprzednia włascicielka miała ok. 400zł ubezpieczenia ale z tego zapłaciła tylko połowę i korzystała z tego ubezpieczenia tylko przez miesiąc bo potem ja kupiłam auto. Ona chce abym podpisała wypowiedzenie ubezpieczenia aby ona dostała zwrot za czas kiedy nie korzystała.Jak to ma się do mnie-

czy musze to podpisać?

czy wówczas kwota składki ubezpieczenia do zapłacenia wzrośnie?(chyba nie mam zniżek bo wczesniej przez rok miałam auto i wwówczas płaciłam za ubezpieczenie 1300zł czy teraz też każą mi tyle zapłacić?)

w umowie nic o tym nie ma (jest tylko punkt że "wszystkie koszty transakcji wynikające z realizacji ustalen umowy, w tym podatek od czynności cywilno prawnych, obciąża kupującego) ani nie było mowy na temat ubezpieczenia. Poprzednio jak kupowałam auto to było opłacone na cały rok i tez przepisali na mnie ubezpieczenie dzięki czemu nie płaciłam za wiele. Dopiero po tym czasie zapłaciłam ubezpieczenie już całkiem na mnie i dlatego takie wysokie.

 

przepraszam ale zielona jestem a nie wiem co robić-godzić się na takie wypowiedzenie czy nie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz


×