Skocz do zawartości
kosamet

[Oferuję] Butelki z gruszką w środku na nalewki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do odsprzedania kilka stylowych butelek z gruszkami w środku, które można wykorzystać na swój oryginalny alkohol lub pomysłowy prezent.

Butelki robiłem dla siebie i znajomych, ale prawie wszystkie udało mi się utrzymać na drzewach więc mam kilka sztuk na zbyciu. Podobne produkty w sklepach w Austrii z gruszką w środku kosztują 250 zł. Oferuję podobne butelki, które można wykorzystać do wykonania swojego oryginalnego alkoholu lub nalewki. Cena 80 zł z racji, że chcę częściowo zwrócić koszty produkcji.

W zestawie oferuję butelkę typu gąsior w stylowym wykonaniu oczywiście z gruszką w środku.

Dodatkowo daję korki do zatykania oraz kapturki obkurczające.

Mogę też wykonać naklejkę na butelkę wg wzoru zamawiającego tak aby butelka była jak te w sklepach.

Kupujący jedynie musi zalać odpowiednim alkoholem butelkę. Mogę osobiście zalewać, ale to już do ustalenia, ale preferuję wykonywanie tych czynności przez osoby kupujące tak aby nabywający miał pewność co będzie kiedyś sam spożywał.

Oferta limitowana tylko kila sztuk więc osoby zainteresowane i zdecydowane nabyciem takich butelek zapraszam do kontaktu najlepiej pisać na maila: kosamet82@wp.pl

post-21989-14868033119936_thumb.jpg

post-21989-1486803312075_thumb.jpg

post-21989-14868033121681_thumb.jpg

 

p.s. naprawdę warto zalany alkohol np., dobra wódka sprawia, że po kilku miesiącach gruszka jest cały czas zakonserwowana ale alkohol nabiera specyficznego aromatu i staje się lekko słodkawy co sprawia, ze taki alkohol wielu osobom smakuje. Dodatkowo można też lekko rozcieńczyć alkohol z sokiem gruszkowym dla obniżenia % a wzmocnienia intensywności nalewki smakiem i zapachem gruszki. Naprawdę warto polecam taki swój oryginalny sposób na niepowtarzalny alkohol. W sklepach tego nie kupicie.

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


×