Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • smyk

      Problemy z logowaniem?   24.04.2017

      Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 
Piotr Benet

Jakie pytania na prawo jazdy kategoria b?

8 postów w tym temacie

Skorzystaj z pytań dostępnych na serwisach przeprowadzających testy na prawo jazdy. Masz tam zawsze dostępne te najaktualniejsze pytania (ściągnięte z strony Ministerstwa Transportu). Np LTesty 

Zakładasz konto na portalu, dostęp miesięczny do wszystkich pytań kosztuje 18 zł. Pytań na prawo jazdy kat. b jest coś ponad 1500. Z tej puli podczas egzaminu teoretycznego wylosowanych masz 32 pytania. Ministerstwo podaje pytania, zdjęcia, filmy - ale nie podaje prawidłowych odpowiedzi. Tutaj je masz. Baza jest odtajniona i powszechnie dostępna, ale za pośrednictwem takiego serwisu masz to zrobione w taki sposób jak później na egzaminie na prawo jazdy. Masz tam statystyki, gdzie najwiecej popełniasz błędów oraz gdzie wymagana jest poprawa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Egzamin teoretyczny jest prosty jak wiesz z czego się uczyć. Ja osobiście polecam prawo-jazdy-360.pl. Na tej stronie jest pełna baza pytań egzaminacyjnych, testy, kurs, statystyki i podręcznik kursanta, a to wszystko w jednej cenie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dobrym wyjsciem z sytuacji jest isc poprostu podpytac do szkoly jazdy. W moim przypadku mozna bylo sobie przyjsc np. w sobote na sale egazminacyjna i poprobowac swoich sil na ich komputerach. Tam juz nie ma bata, pytania musza byc zblizone do tych w WORDzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Warto w takim przypadku zaopatrzyć się w podręcznik do nauki kodeksu drogowego. Ja korzystałem z "Podręcznika kursanta" który dostałem w szkole jazdy w ramach gratisu do szkolenia. Jest w nim płytka ważna chyba 6 miesięcy od pierwszej instalacji, dla tego nie warto kupować używek. Po instalacji baza pytań aktualizuje się automatycznie przez cały okres. Większość pytań jest bardzo logiczna, jednak zdarzają się wyjątki, które na pewno spotkasz podczas rozwiązywania testów. Co ciekawie program ten wygląda i działa właściwie identycznie jak oficjalny egzamin który zdajesz w WORDzie.

9295b6874a43af0cd36ae2619e3c

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz


×