Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • smyk

      Problemy z logowaniem?   24.04.2017

      Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 
tobias

Agreagator Okazji Motoryzacyjnych - Prośba o opinię

1 post w tym temacie


Witam. Jako, że są tu pewnie osoby, które dobrze znają rynek wtórny samochodów miałbym prośbę o opinię czy serwis który tworzę ma sens. 

Zaprogramowałem zestaw "Robotów", które odwiedzają codziennie świeże oferty w portalach z ogłoszeniami i zbierają stamtąd dane dla 30 najczęściej kupowanych modeli samochodów w Polsce poszukiwaniu atrakcyjnych cenowo ofert. 
Pobrane ogłoszenia trafiają do algorytmu, ktory analizuje je i porównuje pod względem wszystkich parametrów i jeżeli nowo pobrany samochód spełni odpowiednie warunki, skrypt klasyfikuje go jako okazję i wyświetli w serwisie: 

http://allegrobot.pl

Na tę chwilę "roboty" pobierają codziennie kilkanaście tysięcy ogłoszeń póki co z 3 portali ogłoszeniowych (allegro, otomoto, mobile.de) wybierając z nich kilkaset do wyświetlenia jako okazje. 
Tylko czy jest sens rozwijać nadal ten projekt, czy oferty klasyfikowane jako okazje faktycznie są atrakcyjne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz


×