Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

Victor Zal

forumowicz
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Monitroing gps czy uważacie że warto w to zainwestować?

  Może odezwij się do firm które rozważasz z prośbą o przedstawienie oferty. Powinieneś wtedy dostać wycenę, listę usług i zobaczysz jak traktują klienta.
 2. Jaką firmę ubezpieczeniową wybrać?

  Nie wiem czy przy szukaniu OC jest nawet różnica. Jeśli chodzi o AC to i tak tym ubezpieczalnią średnio ufam, szukam tańszych i staram się unikać tych z naprawdę kiepską reputacja.
 3. Nowa marka premium - Cupra

  Ciekawe czy wyjdzie z tego bardziej marka w stylu Abarth czy Lexus
 4. Najgorsze auta złomy

  Z aut to teraz wszystkie samochody podobnie się psują. Chociaż z używanych jak słyszałem to kupowanie Alfy to chyba gwarantowana dodatkowa inwestycja. Jeśli chodzi o warunki szukania samochodu na polskim rynku tak generalnie, to cokolwiek sprowadzone wymaga szczegółowych oględzin, szczególnie niemieckie marki.
 5. Jakie auto wybrać: benzyna czy diesel?

  Dzisiaj to chyba najbardziej opłacalne jest benzyna+LPG. Diesel już nie jest aż tak wiele tańszy od benzyny, a koszty serwisowania są wyższe. Już mam kilku znajomych co mieni diesla i przerzucili się na benzynę, bo nie chciało mi się męczyć z wymianami części w dieslu.
 6. Samochód do 5 tyś zł

  Może Daewoo Lanos, pancerny samochód tylko taki trochę "mało wyrafinowany" jeśli chodzi o wnętrze. A z takich typowo miejskich to Punto II, VW Lupo, Clio II, Ibiza II, 106/Saxo, Corsa C Przy 5k to bardziej kwestia tego czy trafisz zadbany egzemplarz niż czy dany model jest awaryjny.
 7. Nieuczciwe Auto-Komisy

  Ja już szukam tylko od osób prywatnych. Z tymi samochodami z komisów i tym bardziej sprowadzanych to zawsze coś później wyskakuje.
×