Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

korr

forumowicz
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wiadomo, że przechodzi do historii. Inne czasy jednak i inne metody. Ja się pokusiłem o oklejanie samochodu. To dopiero jest metoda Warto zastosować, bo auto jak nowe. Tu robiłem http://carwrappoland.pl/.
 2. Przetarty lakier na masce

  Można np. okleić samochód ja co prawda zrobiłem to z innych powodów, ale jestem bardzo zadowolony. Teraz czuję się jakbym jeździł innym autem. Jak coś, to robiłem to tu: http://carwrappoland.pl/
 3. Super, ale ja jednak się nie porywałem na takie zabawy. Wolałem okleić swoje auto i mam problem z głowy Tu robiłem: http://carwrappoland.pl/ i jest git.
 4. Oklejenie auta folią.

  Ja robiłem tu: http://carwrappoland.pl/ i jestem zadowolony, mój portfel też
 5. Lakier czy folia?

  Zdecydowania oklejanie samochodu! Ja robiłem i jestem bardzo zadowolony. Polecam: http://carwrappoland.pl/
 6. Podkręcanie Audi A4

  No właśnie, podkręcanie jest ryzykowne. Już lepiej podkręcić wygląd auta W tym wypadku ryzyko zerowe, a czujesz się, jakbyś miał nowe auto. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Warto zerknąć tu: http://carwrappoland.pl/. Fachowcy!
 7. Ja polecam tę firmę: http://carwrappoland.pl/. Jest świetna, sam korzystałem.
 8. Ja myślę, że świetnym pomysłem jest oklejenie samochodu po zimie. Wygląda wtedy jak nowy! Warto zerknąć tu: carwrappoland.pl/. Poza tym zgodzę się z koleżanką powyżej - odkurzanie i wymiana opon to podstawa!
×