Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

MagdaRokicka

forumowicz
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Na pewno zgodzę się tym, że woskowanie po zimie sie przyda i zmycie soli od spodu. Warto też wymienić płyny, to wiadomo w sumie no i na pewno zobaczyć jak tam się mają nasze wały, bo ja miałam z nimi ostatnio problem i naparwde sporo się naszukałam kogoś kompetentnego. Tak też znalazłam ich http://cardansystempolska.pl/oferta/ i teraz wszystkim polecam, bo mi samochód uratowali. A co do tych rzeczy po zimie to też w środku warto po prostu posprzątać i odkurzyć, opony zmienić
 2. Niepolecane warsztaty

  Wow, kurcze, to forum to skarbnica wiedzy! A widzę, że pojawiło się kilka pozycji z Wrocławia.. gdybym tylko wcześniej je przeczytała to pewnie kilka złotych zostałoby w kieszeni. Ja od siebie na pewno mogę dodać firmę, która z kolei polecam bardzo - http://cardansystempolska.pl/oferta/ w wałach napędowych są niezastąpieni, ja się na nich kompletnie nie znałam no i niestety przez to trochę szkód się stało, ale teraz naprawdę moja wiedza jest na mega poziomie dzięki nim!
 3. Jak przygotować auto do zimy?

  Moim zdaniem to oprócz wiadomo - zmiany opon na zimowe, trzeba również sprawdzić jak tam nasze wały napędowe, bo ja niestety raz miałam spory problem. W tym momencie moge też polecić chłopaków, którzy znają się na rzeczy - http://cardansystempolska.pl/oferta/, najlepsza firma z Wrocławia. sparwnie, szybko i efektywnie co najważnijesze. No i lepiej nie zostawiać przeglądów na ostatnia chwilę, a jak coś nam nie do końca działa.. to nie czekać na na naprawdę do końca zimy!
×