Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

piotrzestali

forumowicz
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Założenie własnej stacji benzynowej

  Możesz też np kupić juz istniejaca firme w tym wypadku stacje benzynowa Sprawdz czy sie opłaca, skorzystaj najlepiej z wyceny firmy sa różne firmy zajmujące się wycena przedsiebiorstw np http://blueoak.pl/uslugi/wyceny_przedsiebiorstw i zorientuj się czy czasem nie bedzie to dla Cieie bardziej korzystne. Czesto nawet taka wycene mozna wykorzystac jako karte negocjacyjna lub prtzetargowa;)
 2. ja tam nigdy nie bawie sie w zgadywanie. Jade do serwisu forda i za niecale 300 zł sprawdzam sobie pojazd https://m.exactag.com/cl.aspx?tc=aed1d616e3b1ec8e28cb95f70e45c8c3&url=https://akcjaserwisowa.pl/serwis. Mówią co jest nie tak i wymieniam:) Jeszcze nigdy w zasadzie nie zawiodłem sie na fachowcach. Nie nacigają na zbedne wymiany itp. Dobre ceny i zawsze jakis promocje;)
×