Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

Sister33

forumowicz
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Problem z samochodem

  Cześć. A czy wiecie może co może być przyczyną wycieku oleju? Porady z tego artykułu niestety nic nie dały https://teamtotal.pl/artykul/wyciekajacy-olej-typowe-przyczyny
 2. Jakie pytania na prawo jazdy kategoria b?

  Również cieszę się, że mam to wszystko za sobą. Przyszło mi przeżywać niesamowity stres. Swoją drogą na czym polegają zmiany w 2018 roku? Będą dotyczyć teorii?
 3. Wyjazd na weekend

  Pierwszy raz słyszę o Matimpex City Break. Jakie to jest miasto? Ktoś mi podpowie?
 4. Pożyczka dla osoby ze złą historią kredytową

  Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z porównywarki. W internecie jest całe mnóstwo porównywarek, dosłownie na każdym kroku możemy się z nimi zetknąć. Przy okazji mam jeszcze małą uwagę. Potrzebujesz kredytu czy pożyczki? Możesz się zdecydować?
 5. Prawo jazdy - trudno zdać?

  Moim zdaniem trudno jest zdać. Wybaczcie, ale nie przyznam się ile razy przyszło mi być na egzaminie. Co najwyżej, mogę powiedzieć, że naprawdę dużo. Niemniej, w końcu udało się zdać. To jest chyba najważniejsze, prawda?
 6. Prezent dla faceta

  Nie rozumiem. Nie jesteś wstanie wybrać prezentu dla męża a ktoś na forum ma być wstanie. Przecież to jest śmieszne. Osoby będące na forum mogą tylko i wyłącznie zgadywać.
 7. Jak nie kupić kradzionego samochodu

  Całkowicie zgadzam się z komentarzem wyżej. Złodzieje są niesamowicie sprytni. Można powiedzieć, że stać ich absolutnie na wszystko.
 8. Czy LPG jeszcze się opłaca?

  Też mi się tak wydaje. Niemniej, muszę zaznaczyć, że nie uważam się za eksperta w temacie. Tak w ogóle możesz oprzeć się na przykładach?
 9. Jakie auto wybrać: benzyna czy diesel?

  Moim zdaniem każda osoba powinna wybrać to, co uważa za słuszne. W przypadku takiego podejścia nie będzie do nikogo pretensji. Przynajmniej tak mi się wydaje.
×