Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

Kwadrat_77

forumowicz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Odszkodowanie z OC sprawcy

  Dobrą firmą, która również zajmuje się odzyskiwaniem zaniżonego odszkodowania jest Kompila Odszkodowania. Pomogą Ci odzyskać pieniądze w najlepszy sposób. Za darmo zrobią analizę Twojego przypadku. Ja sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony.
 2. Kupić nowy czy używany samochód?

  To zależy od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcom czy dopiero zaczynasz. Jeśli zdałeś prawo jazdy niedawno, warto postawić na używane. Będzie już przystosowane do jazdy, będziesz mógł je "wykończyć". Natomiast jeśli jesteś już posiadaczem plastiku jakiś czas i chcesz, żeby auto długo Ci służyło możesz kupić nowe. To w sumie zależy od Ciebie.
 3. Jak dochodzić odszkodowania po wypadku ?

  Jeśli od wypadku nie minęły jeszcze 3 lata, możesz zgłosić się do firmy Kompila Odszkodowania. Pomagają odzyskać pieniądze z zaniżonego odszkodowania. Mi pomogli, kiedy po wypadku ubezpieczyciel wypłacił mi za mało. Wysłałem im papiery, a oni bezpłatnie zrobili analizę tej strony. Wyślij, może Tobie też się uda.
 4. Jaką firmę ubezpieczeniową wybrać?

  Ja posiadam ubezpieczenie w AXA, jest całkiem nieźle.
×