Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

Arnoldzik

forumowicz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Arnoldzik

 • Tytuł
  nowy
 • Urodziny 07.03.1983
 1. Ja tam jestem zdania, że felgi samochodowe to jest bardzo istotny element bezpiezpieczeństwa samochodu z tego względu wolę kupić tańsze felgi, ale nowe
 2. Jak kupowałem samochód używany kilka lat temu to zwracałem uwagę na uszczelki, szyby, podłogę, pasy i inne drobniejsze elementy, których suma może powiedzieć nam czy samochód był bity Oczywiście w pierwszej kolejności sprawdzałem silnik i blachy Co prawda specjalistą w motoryzacji nie jestem, ale udało mi sie kupić samochód w bardzo dobrem stanie
 3. Ja również szukam nawigacji. Nie chcę wydać więcej niż 500-700 zł. Mapy na europę powinny być dożywotnia za free i ekran wielkości min. 5 cali. Zrobiłem już wstępne rozeznanie w temacie i podoba mi się taki Garmin Takie Tanie Drive 60 LM nawigacja producenta Garmin - Taniethomasabo.com - tanie sklepy w internecie. Czytałem dużo dobrego o tej marce. A wy co sądzicie o tym sprzęcie? Warto go kupić za tą cenę?
 4. Trudno jest mi się wypowiadać na temat Kii. Jedynie ze słyszenia wiem, że są to dobre samochody. Natomiast w kwestii Toyoty to mogę jak najbardziej napisać kilka słów. Jeżdzę Aurisem rocznik 2013. Jak na razie nie mogę zupełnie narzekać. Jakość wykonania jest bez zarzutu. podobnie jak praca silnika i przyśpieszenie. Wcześniej też przez 8 lat jeździłem Toyotą i również byłem bardzo zadowolony.
×