Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

panbox

forumowicz
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O panbox

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 24.11.1989
 1. Xenon w zwykłym kloszu - legalny!?

  Przekleje cytat ze strony topowego producenta: Oczywiście mowa o reflektorach, które są fabrycznie przystosowane do tego typu źródeł światła, z mechanizmem automatycznego poziomowania i zmywania. Samodzielna zmiana z żarówek halogenowych na lampy ksenonowe jest niedopuszczalna. Taka przeróbka może powodować oślepianie kierowców jadących z przeciwka, gdyż łuk świetlny lampy ksenonowej jest w innym miejscu niż skrętka żarówki, a dodatkowo wysoka temperatura może uszkodzić reflektor. Możesz pomyśleć o panelach Led, takich LED daytime running light | Automotive lighting | OSRAM, lub nightbreakerach jeżeli chcesz lepsze światło.
 2. wymiana żarówek

  Trzeci temat na temat Night Breakerów obok Używam, nie jeździłem na lepszych, pogląd: https://i.ytimg.com/vi/QW0JGH2dKNM/maxresdefault.jpg
 3. Jakie żarówki do auta?

  Wyżej jest taki temat, najlepiej sprawdź Osram Nightbreaker, nie widziałem nic lepiej świecącego na rynku
 4. Proszę, jeżeli już będziesz kupował uważąj na podróbki, na stronie Osram można sprawdzić czy to oryginał.
 5. Również korzystam z night breakerów, różnica jest odczuwalna, szczególnie zimą, kiedy dzień jest krótszy. Na zdjęciu poniżej pokazana różnica night breakerów kontra zwykłe halogeny (z osram.com)
 6. Mazda 6 - system wyboru trybu Sport

  Wiesz co, to jedna z rzeczy które wprowadziła Mazda, a które są nowością w klasach premium. Dlatego spodziewał bym się, że się sprawdza, skoro najlepsi producenci korzystają z takich rozwiązań.
 7. Promocja na wycieraczki Forda

  Odświeżam temat, do końca roku można wymienić na oryginalne w salonie w niższej cenie. Późno ale zawsze Oprócz tego nowinka - użytkownicy Forda mogą korzystać z aplikacji mobilnej
 8. Mazda CX-5 - must have!

  Też mi się podoba. Ogólnie lubię większe auta, w razie pecha na drodze jest dużo bezpiecznej. Oprócz tego nowe CX-5 mają systemy wspomagające utrzymanie pasa ruchu i monitorowanie martwego pola. Włożyli im też system adaptacyjnych świateł z led, świetna sprawa, od jakiegoś czasu są o tym filmy na yt. W takim aucie to szczególnie przydatne bo weźmiesz nią większość innych aut na drodze. A na naszych polskich szlakach poza miastem dobre oświetlenie przy wyprzedzaniu, które nie oślepi kierowcy z przodu to coś.
 9. Hej, trafiłem ostatnio na gratkę dla pasjonatów, także przeklejam. Total organizuje konkurs dla pasjonatów, oraz w moim odbiorze dla osób prowadzących działalność gospodardczą warsztatu i podobne. Wybrane osoby poproszą o napisanie artykułów na wybrany przez nich temat, a rozdają zaproszenia na imprezy, punkty w programie lojalnościowym, narzędzia, rękawice robocze, kombinezony i buty total. Team Total Pro - Zostań ekspertem Total Jeżeli ktoś się porwie, good luck
 10. Czy jest sens wymieniać samemu amortyzatory?

  Dla mnie też farsa, potrzeba sprzętu bardziej pro. Imo profesjonalna zmiana to oszczędność bo masz pewność i bezpieczeństwo.
 11. Mazda RX-500 (1970)

  Brzydal Kreskówka o któej piszesz to chyba ten "zabójczy wyścig" czy jakoś tak?
 12. Škoda 932 (1932)

  Mi się kojarzy bardziej z czołgiem bez lufy
 13. Buick Y-Job (1938)

  Ale to chyba nie skończyło się na koncepcie, nie?
 14. Ford Gyron (1961)

  Dokładnie, minionki przejęły koncept.
×