Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

Lechu1984

forumowicz
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Lechu1984

 • Tytuł
  nowy
 • Urodziny 07.10.1980
 1. Dla zainteresowanych kierowców zamieszczam pożyteczny artykuł o wszystkich rodzajach umów najmu samochodu osobowego Trzy rodzaje umów najmu samochodu Z racji, że taka umowa podlega rygorom prawa cywilnego i ma charakter dwustronny – warto - myślę – zapoznać się…wiedzieć…Pozdrawiam
 2. emailem można wysyłać , łatwiej sprawniej i taniej ale wersja papierowa jest zawsze sprawdzona.
 3. Światła do jazdy dziennej Led w różnych samochodach

  Filmik całkiem niezły ale sam bym tego nie zrobił, jest dobrze tak jak jest
 4. Czy LPG jeszcze się opłaca?

  LPG jest opłacalne, porównaj ceny benzyny a gazu już widać różnicę
 5. Jakie auto wybrać: benzyna czy diesel?

  Ja uważam że najtaniej wychodzi gaz. Założenie instalacji jest co prawda nie najtańsze ale po pewnym czasie się zwraca, tym bardziej jak pokonuje się długie trasy.
 6. jakie preparaty kupywac do pielęgnacji auta

  Tak jak kolega pisze wybór preparatów do pielęgnacji aut jest ogromny i cenowo też przerózny sam musisz zdecydować co będzie lepsze dla twojego autka.
 7. Jak Samemu nie potrafi się sprawdzić przebiegu licznika to najlepiej poprosić dobrego sprawdzonego człowieka który nam powie czy jest przykręcany czy rzeczywiście jest taki przebieg jaki wskazuje
 8. KROK 1 otwieramy zdjęcie w PS KROK 2 kopiujemy warstwę ze zdjęciem (Ctr/Cmd + J) KROK 3 zmieniamy tryb mieszania warstwy na Światło liniowe / Linear light KROK 4 wchodzimy w Filtr/Inny/Górnoprzepustowy (Filter/Other/High Pass) KROK 5 ustawiamy wartość według uznania (mi zwykle wystarczają dość niskie wartości w okolicach 0,7)
 9. Pierwszy samochód do 2 tysięcy

  W tej cenie to auta w super stanie nie ma co szukać, ale z pewnością znajdą się seicento, matizy i inne tego typu wynalazki
 10. Czy jest sens wymieniać samemu amortyzatory?

  Ja myślę, że lepiej jest oddać samochód do sprawdzonego warsztatu, niż samemu kombinować, chyba że ktoś się dobrze zna na mechanice. W przeciwnym razie można stracić tylko, czas, nerwy i pieniądze.
 11. Zależy jak się trafi. Wiadomo, że zdecydowana większość samochodów sprowadzanych z Niemiec jest po wypadkach. Lepiej nikomu nie ufać w tej kwestii i przed kupnem auta dwa razy wszystko sprawdzić.
 12. Nieuczciwe Auto-Komisy

  Wiem już jakich AUTO - KOMISÓW unikać, a znacie jakieś godne polecenia? Nie ma znaczenia z którego województwa. Do uczciwego komisu mogę nawet jechać przez pół Polski!
 13. Czy można mieć w ogóle 100% pewność, że licznik nie był cofnięty?
 14. Syrena (1957 - 1983)

  Moja babcia w latach młodości wygrała piękną Syrenę i tak się spodobała, że dziadek kupił sobie drugą - żeby się nie pozabijali:playful:. Jak przyjeżdżałem do nich w odwiedziny to podziwiałem już wiekowe, ale jakże wspaniałe autko. Muszę przyznać, że takie zabytkowe auta mają niepowtarzalny klimat. Żadne najlepsze auto sportowe, czy terenówka tego nie przebije!
 15. Czy LPG jeszcze się opłaca?

  Dokładnie, auto z LPG to znaczna oszczędność. I nawet jak się wliczy te naprawy, o których piszecie to wychodzi na +.
×