Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

KajkaM

forumowicz
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O KajkaM

 • Tytuł
  nowy
 • Urodziny 16.04.1990
 1. Mini?

  A kim jest projektant? Trzeba mieć niezłą wyobraźnię...
 2. Tuning po Rosyjsku

  A ja chcę Nivę stuningowaną zobaczyć!
 3. Temat z kwietnia, pewnie kolega już kupił. Poprosimy zdjęcia i opinie.
 4. Kabrio przemawia do kobiet - to prawda!
 5. Wczoraj widziałam BMW Z3 kabriolet - i od razu mi przyszło do głowy skojarzenie: kabriolet=Don Johnson - i to niezależnie od marki auta
 6. Trzeba poczytać, bo czasem pakiety bardzo się opłacają. Moja siostra np. przy szkodowej jeździe wolała brać pakiet, bo są standaryzowane i wyszło taniej. Poczytaj, bo jest dużo artykułów i blogów o finansowaniu aut, ubezpieczeniach itp. Ja znalazłam np. tutaj: Pakiety Porównując musisz uwzględnić pojemność, bo dla dużych aut samo OC może kosztować tyle, co pakiet.
 7. Co by było, gdybyście mogli wybrać sobie jedno auto za darmoszkę?

  Ja to chyba chciałabym coś nowoczesnego i futurystycznego - np. elektryczny, albo hybrydę.
 8. Idzie niedźwiedź przez las i widzi na drodze jeża, który coś sobie zajada: - Co jesz? - pyta niedźwiedź. - Co niedźwiedź? - odpowiada jeż. Niedźwiedziowi zrobiło się trochę głupio, więc postanowił zapytać inaczej: - Co jesz jeżyku? - Co niedźwiedź misiu?
 9. Pieszy, jako uczestnik ruchu drogowego

  I właśnie tego nigdy nie zrozumeim. bo można mówić, że to jest brak kultury, ale mnie się wydaje, że to jest po prostu skrajny egocentryzm i brak serca.
 10. Na jaką stację paliw jeździsz tankować?

  Ja się zraziłam do małych stacji, na których nie ma monitoringu. Już tyle słyszałam negatywnych opinii, ze chrzczą paliwo, ale sam się musiałam w końcu przekonać Teraz juz jestem ostrożna i nie nabieram się na głupie reklamy, że tak bardzo tanio.
 11. Zdejmowanie kota z drzewa

  Kot podobno spada na cztery łapy, ale tylko wtedy, gdy może, czyli, gdy zdąży się obrócić. Niestety też miałam kiedys kota, który się bał wysokości i sam nigdy nie schodził, trzeba go było znosić
 12. VW w płomieniach

  Ghost, ale twój avatar jest świetny: jak minionek-zombie Bardzo mi się podoba!
 13. Poród dla mężczyzn? Czy poród jest bolesny?

  Dobrze, ze się o tym mówi i że to juz nie jest tabu. Może, Panowie, będą teraz swoje mamy bardziej doceniać
 14. Kosmetyki do aut

  To jest naturalny wosk pozyskiwany z liści palmy, który wchodzi w skład wielu kosmetyków samochodowych, ale także np. żelków czy tic-taców. To najtwardszy znany wosk roślinny. Jak szukasz dobrego kosmetyku na bazie Carnauby, to masz ogromny wybór, obecnie to jest już standard.
 15. Audi Q7 (2016)

  Masz rację, tak jakby projektant musiał zmieniać cały zamysł w ostatniej chwili...
×