Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

robert11

forumowicz
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O robert11

 • Tytuł
  nowy
 • Urodziny 01.01.1970
 1. Kontrolka akumulatora, problem z ładowaniem - jak naprawić?

  Sprawdź poziom ładowanie przy odpalonym silniku. Wymieniłem akumulator a potem okazało się, że walnięty jest alternator. Dałem do specjalistów Warszawa: rozruszniki i alternatory - naprawa rozruszników Elektrostart.pli wszystko gra. Tyle tylko, że niepotrzebnie wykosztowałem się na nowy aku.
 2. Jeśli chodzi o drugi problem to wpierw bym sprawdził stan alternatora. Być może to jest powodem rozładowywania akumulatora. Miałem podobny kłopot i i trzeba było dać alternator do naprawy Teraz mam trzyletni akumulator i śmiga aż miło.
 3. status prawa jazdy dla osob ktore zdaly egzamin

  Kierowcy o pirackich zapędach, czasem i na dwóch gazach muszą się liczyć z tym że za długo się nie nacieszą prawkiem. I chyba dobrze, że w sposób rygorystyczny podchodzi się do tematu.
 4. Najgorsze auta złomy

  Jak powiedziałeś pasjonaci i majsterkowicze. Siedzą nie raz miesiącami reperują i składają.
 5. Wypadki

  Niestety wypadki się zdarzają i zdarzać będą. Dlatego nie stosuję zasady nawet ograniczonego zaufania w stosunku do innych użytkowników drogi. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.
 6. Czy LPG jeszcze się opłaca?

  Wszystko zależy od tego ile rocznie pokonuje się kilometrów. Myślę, że przy dużej ilości gaz nadal się opłaca.
×