Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

burzaa

forumowicz
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O burzaa

 • Tytuł
  nowy
 • Urodziny 30.08.1994
 1. 2 głośniki- VW Polo

  Chciałbym zakupić 2 głośniki do VW Polo III. Chce wydać do 200zł. Chwilowo z tyłu mam 2 firmy hertz, ale chciałbym wrzucić jakieś 2 w nogi albo na deske, bo te oryginalne to shit. Przede wszystkim zależy mi na jakości, a nie aby grały najgłośniej jak się da.
 2. Posiadam zwykłą instalację gazową
 3. Czy możliwe jest aby auto z 95r. z silnikiem 1.2 (55km) paliło 11-12 litrów gazu. Czytałem gdzieś, że w niektórych autach źle są dobierane instalacje co do ich zasilania, ale czy możliwe, żeby taki silnik palił, aż tyle. Czy po prostu to jakaś usterka może być ?
 4. Igła do 1500zł

  Ok, dzięki za odpowiedź, a Astra I lub ten Swift II?
 5. Igła do 1500zł

  Chyba każde auto za taką kwotę jest narażone na rdze. Mi przede wszystkim zależy na ekonomicznym silniku, dlatego chciałbym się poradzić ludzi, którzy mieli styczność z wymienionymi przeze mnie samochodami. Autko potrzebuje na rok do jazdy wyłącznie po mieście.
 6. Potrzebuje auto do maks. 1500zł. Ma służyć wyłącznie do jazdy po mieście przez około rok. Wymaganie jakie mam: - to przede wszystkim małe spalanie (silniki 2.0 i wyższe od razu odpadają, chyba że w gazie) - wspomaganie mile widziane - rocznik powyżej 90 Oczywiście szukałem ofert i znalazłem: - Renault Clio I - Suzuki Swift II - Ford Escort VI, VII - Nissan Primera - Opel Astra I Który z tych podanych jest najbardziej opłacalny i dlaczego, chyba że macie jakiś inny pomysł.
×