Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • smyk

   Problemy z logowaniem?   24.04.2017

   Drogi użytkowniku jeśli masz problemy z zalogowaniem się na forum, spróbuj ustalić swoje hasło ponownie, korzystając z opcji Odzyskiwania hasła http://forumsamochodowe.com/lostpassword/. Powyższy problem jest wynikiem migracji forum na nowe oprogramowanie forum, które używa innego algorytmu do szyfrowania haseł. 

ras

forumowicz
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Zmiana felg w nysie 200sx

  Dzięki AsaF! Jako zdjęcie bazowe miało posłużyć zdjęcie nr 1. Na zdjęciach 2. i 3. są te same felgi, które chciałbym zobaczyć w wersji: czerwony rant, czarne ramiona. Natomiast 4. i 5. zdjęcie również przedstawia jeden wzór felg (na zdjęciu 5 w zbliżeniu). Chciałbym zobaczyć, jak te felgi będą wyglądały w malowaniu: polerowany front ramion i rantu, cała reszta czarna (w stylu jak na poniższej feldze alutec cult). Nie musicie jej umieszczać nawet na samochodzie, po prostu chcę się przekonać, jak wyjdzie takie malowanie. Pozdrawiam.
 2. Zmiana felg w nysie 200sx

  Panowie, nikt się nie podejmie tego zadania? Czekam z kupnem felg, żeby zobaczyć, jakiego efektu końcowego mogę się spodziewać. Jeśli ktoś by miał czas i ochotę, to niech chociaż 2 pierwsze punkty wykona. Z góry dzięki za pomoc!
 3. Golf GTI by H&R

  Dokładnie ten, Cozalinho. Wygląda IMHO świetnie, a najlepsze są felgi.
 4. Nie mogę wklejać zdjęć

  Ok, dzięki. Już będę wiedział. Pozdrawiam.
 5. Skojarzenia

  Okresy
 6. *quick* Subaru Impreza

  Zakalec
 7. Nie mogę wklejać zdjęć

  No właśnie nie mogłem wrzucić zdjęcia tej skody z wątku o wieś tuningu. Widzę, że Ty sobie z tym poradziłeś. Możesz powiedzieć, co robiłem źle?
 8. Próbowałem wrzucić obrazek z Fotosik.pl przy użyciu komendy i nie mogłem. Zaznaczam, że miałem bezpośredni link do obrazka. O co chodzi?
 9. Nowy Chrysler: wielkie daty historii koncernu

  Nie wiem, jak zarząd Chryslera mógł to pominąć, franki...
 10. Jak grają amerykańskie muscle cary

  Challenger '72 Impala '63
 11. Wieś Tuning

  IMHO ta skoda jest zrobiona ze smakiem:
 12. Panie władzo itp

  Inna sprawa, że policjanci są marnie opłacani i to jest korupcjogenne (podobno kilka miesięcy temu dostali jednorazowy dodatek antykorupcyjny w wysokości ok. 30 zł !!!). Jak już tak bardzo chcecie mówić o korupcji, to mam pytanie: załóżmy, że trafiliśmy na strasznego służbistę, który jest jeszcze młody i pełen ideałów Czy za włożony do dowodu banknot 50 lub 100 zł możemy być oskarżeni o korupcję? Przecież on tam mógł się znaleźć przypadkowo... Pytam oczywiście z czystej ciekawości bo korupcja to zjawisko naganne!
 13. Subaru Impreza WRX STi

  Niems, chyba przez pomyłkę wkleiłeś spy shoty nowej ibizy Sorry ale bryła nadwozia nowej imprezy jest katastrofą. Jak można było tak spieprzyć legendę. EVO X też mnie nie urzekło ale chyba jednak zdeklasuje konkurenta.
 14. Prestiż Alfy Romeo raczej od tego nie wzrośnie. Nawet jeśli początkowo faktycznie będą one tylko na rynek chiński...
 15. toyota celica 4X4 turbo

  No to chłopie masz kawałek historii na własość. Gratuluję pięknego auta!
×