Skocz do zawartości
 • Aby dodać ogłoszenie należy posiadać konto na forumsamochodowe.com, którego czas założenia to zaledwie 1 min, link do rejestracji:http://forumsamochodowe.com/rejestracja/. Po wypełnieniu formularza kontaktowego, rejestrację należy potwierdzić poprzez kliknięcie w link wysłany na Twoją pocztę. Po zalogowaniu przejdź następnie tutaj http://forumsamochodowe.com/dodaj-ogłoszenie/ i dodaj ogłoszenie w wybranej kategorii. 

 • Odpowiedzi

  • Witam, zdecydowanie wolę ręczną - nie niszczy lakieru, myje się dokładniej i taniej przede wszystkim
  •   Gdy chce kupić samochód używany i jade po ten samochód np: 200/300 km to w jaki sposób moge wrócić kupionym samochodem gdy ma on wszystkie ważne dokumenty. A jeżeli takowy nie posiadałby ważnych dokumentów to co wtedy czy pozostaje tylko laweta? Jestem wręcz zielony w tych sprawach i nie wiem co i jak. Co jest potrzebne do powrotu takim samochodem aby w przypadku kontroli policji nie dostać mandatu
  • Witam jestem od niedawna posiadaczem 206CC. I pojawił się problem na który przy zakupie nie zwróciłem uwagi. Tzn. Dach działa bez zarzutu otwiera zamyka bez klopotu ale gdy go otwieram wszystko przebiega zgodnie z zasadami i gdy trzymam cały czas przycisk otwierania dachu na końcu po złożeniu dachu nie zakancza piknieciem tylko cały czas silniczek chodzi. Nie wyłącza się. Natomiast przy złożeniu wyłącza się i potwierdza piknieciem. Jeszcze gdy fach jest rozłożony przy każdym ruszaniu pika jakby informował że dach jest do końca nie opuszczony ale jest. Pozatym nie mogę przy otwartym dachu zamknąć szyb gdy próbuje pika o nic się nie dzieke Proszę o pomoc   Dziękuję Adam
  • Posiadam Opel Agilla 1.0. Jest to mój pierwszy samochód. Ale ma już swoje lata. Postanowiłem kupić coś nowego. Samochód służy mi głównie do jeżdzenia do pracy, czasem z żona na większe zakupy. Kilka razy do roku jakaś dłuższa trasa.  Po wstępnej weryfikacji zostało mi 5 modeli Skoda Citigo Toyota Aygo Kia Picanta  Citroen C1 Dacia Sandero  Jakieś opinie?
  • Proszę o Wasze wsparcie / pomoc przy wypełnieniu ankiety onlie: Link: Ankieta Online Ankieta odnośi się do użytkowania samochodów marki KIA. Za wypełnienie anikety uczestnik otrzyma drogą mailową Kartę Podarunkową Allegro z kodem w kwocie 20 zł.
    
×