Skocz do zawartości
  1. Aby dodać ogłoszenie należy posiadać konto na forumsamochodowe.com, link do rejestracji:http://forumsamochodowe.com/rejestracja/.
  2. Po wypełnieniu formularza kontaktowego, rejestrację należy potwierdzić poprzez kliknięcie w link wysłany na Twoją pocztę.
  3. Po zalogowaniu przejdź następnie tutaj http://forumsamochodowe.com/dodaj-ogłoszenie/ i dodaj ogłoszenie w wybranej kategorii. 

  Zobacz jak wygląda dodawanie ogłoszeń na naszym forum 

   

 • Odpowiedzi

  • A nie lepiej samemu się za to nie brać? Tylko w odpowiednich salonach będziesz miał kosmetyki do pielęgnacji auta skuteczne i bezpieczne dla lakieru. Ja przed sprzedażą auta oddałem go do https://ultimatecars.pl/usluga/przygotowanie-auta-do-sprzedazy/ żeby mieć pewność, że kupujący do niczego się nie doczepi. Dodatkowo, jeżeli garaż nie ma bramy to będzie narażony na czynniki zewnętrzne mimo pokrowca (zwłaszcza, że wyjeżdżasz na 3 miesiące) Znajdź w okolicy profesjonalne spa dla auta jeżeli zależy ci na ochronie.
  • Moim zdaniem to też kwestia gustu i tego jaki model Tobie najbardziej się podoba, ale gdybym sam miał taki wybór to zdecydowanie Mazda 6, malo awaryjny model plus do tego ciekawy, elegancki wygląd no i nowszy rocznik. Polecam tutaj jednostkę benzynowa 2.0
  • A ma być to auta na trasy czy do miasta? Sprecyzuj jeżeli możesz bo to zasadnicza różnica, do tej kwoty fajnym wyborem będzie Ople Vectra C z silnikiem 2.0T a budżet pozwala Ci an zakup zadbanego egzemplarza, w porównaniu do Audi A6 będzie tanio w utrzymaniu, a samo auto komfortowe i przestronne.
  • Stosuj sie do zaleceń producenta, natomiast zima faktycznie dałbym mniej barów, 2.8 to trochę za dużo, w zupełności wystarczy tutaj 2,4. A felgi masz stalowe czy aluminiowe?
  • Dla pewności zmieniłbym opony na takie jakie zaleca producent plus wrzucił te felgi które zakupiłeś, dzięki czemu będziesz miał pewność że wszystko będzie do siebie pasować. Możesz wstawić ich zdjęcie? Akurat w kwestii samych felg czy to aluminiowych czy stalowych, możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień.
×